Hlavní stránka SAOmedia
SAOmedia - index
reklama v rádiu
doporučená rádia
astronomie
Astropraktikum
naši partneři
kontakt


centrum reklamy : 
>> 777 155 255 <<  
SAOmedia
centrum
radia.cz
radia.cz
LIFE RADIO
    SMS brány
   Eurotel
   Oskar

Ilona Csáková - web
reklama

SAOmedia - reklama v rádiu
pro Váš úspěch !


nabídka pro menší a střední podnikatelské subjekty
tedy pro lokální a regionální klienty

a za pár korun

aktuální nabídka


platné od 1. 2. 2003

Dovolte, abychom Vám nabídli služby SAOmedia, určené především pro menší a střední podnikatelské subjekty. Pokud například vlastníte obchod, restauraci nebo nabízíte jakékoliv jiné služby, je nutné, aby o Vás lidé věděli. Dozvědět se o Vás mohou jistě náhodně, ale k úspěchu jen náhoda nestačí. Je třeba oslovit je. Jistě to můžete udělat zajímavou nabídkou, kvalitou služeb, sloganem, vzhledem - prostě něčím, co upoutá jejich pozornost. Ani to však ale v dnešní době silné konkurence nestačí. Nejdříve je musíte přesvědčit, aby k Vám vůbec přišli anebo využili Vašich služeb. A od toho je reklama.

...tedy - PROČ REKLAMA?

- způsob zviditelnění Vaší firmy
- informování stávajících i případných klientů o Vaší nabídce, výrobcích a službách či benefitech firmy
- možnost získání nových klientů
- zvýšení Vašeho obratu a tím i úspěchu
- náskok před konkurencí

Vyrobit můžete efektní vstupní bránu k Vašemu sídlu, všimnou si jí ale jen kolemjdoucí. Můžete vyrobit reklamní letáky, ale budete je dávat jednotlivcům na ulici anebo rodinám do schránek. Posuďte však sami, jak takové letáky většinou končí - v koši nebo ve sběru. Využít můžete novin nebo reklam v časopisech a také upoutávek v katalozích. Pokud nemáte dostatek financí, zanikne Váš inzerát ve spršce dalších a upřímně, kolik lidí čte v novinách zrovna obchodní inzerci… Můžete také využít billboardů nebo můžete jezdit s ozvučeným vozem a hlásat, že Vaše služby jsou nejlepší - uznejte však sami, i to je mnoho úsilí a tzv. málo muziky. Zbývá nám televize - máte ale desítky tisíc na to, aby Vám mohl být odvysílán jeden půlminutový reklamní šot? A vůbec jste ochotni platit za jeho výrobu tolik peněz? Ne? Potom se už nabízí jediné - REKLAMA V RÁDIU. Ze všech příkladů je nejlevnější a pokud zajímavě natočíte poměrně levnou upoutávku na své zboží a služby, využijete rádia, které je v dané oblasti oblíbené a zároveň má tu správnou cílovou skupinu posluchačů, kteří mají zájem právě o Vaše služby, zařadíte svá sdělení do přesně vytipovaných časů, kdy danou stanici poslouchá lidí nejvíce - potom máte vyhráno! Už při jednom vysílání Vaše sdělení uslyší stovky i tisíce lidí, podruhé, potřetí a poněkolikáté se jim zpráva vryje do paměti, řeknou si o tom mezi sebou, Vaše služby nebo výrobky vyzkouší, Váš obchod či restauraci navštíví a pak už je to zase na Vás. Když budete kvalitní a nejlepší v okolí, řeknou o tom svým přátelům a známým. Vy budete udržovat svoji úroveň a budete přemýšlet o tom, jak přilákat další potenciální klienty. A vymyslíte si pro ně speciální akci, slevu atd. A zase budete vymýšlet, jak to dát na vědomí dalším a dalším lidem. A jsme opět na začátku. Přečtěte si tento odstavec ještě jednou a pozorněji. A až budete mít i reklamu v televizi, pak si určitě uvědomíte, že REKLAMA V RÁDIU Vám pomohla. A to bude jedině Váš úspěch.


...tedy - PROČ REKLAMA V RÁDIU?

- nejefektivnější způsob oslovení Vašich stávajících i případných nových klientů
- oproti televizi, novinám či jiným způsobům Vaší inzerce nejlevnější
- lidé o ní mluví hned, účinkuje okamžitě
- slyšitelná kdekoliv a kdykoliv - při jakékoliv činnosti klientů v práci, doma, v obchodě, v autě, …
- jednoduše účinná, levná, efektivní

SAOmedia Vám zajistí informace o jakékoliv rozhlasové stanici nebo mediazastupitelství České republiky, popř. Slovenska, informace o programu, pokrytí signálem nebo cenových podmínkách reklamního vysílání atp. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a SAOmedia v žádném případě nenahrazuje obchodní zastoupení rádií. Je však schopna v případě zájmu zajistit zcela bezplatně jakoukoliv oficiální informaci o vyžádané rozhlasové stanici, případně sjednat schůzku s reklamním oddělením, je-li zájem o reklamní čas. Zájemcům o rozhlasové dění tak ulehčí práci s vyhledáváním kontaktů, zjišťováním dosahu pokrytí atp.


...tedy - PROČ REKLAMA V RÁDIU a SAOmedia?

- nemusíte telefonovat do jednotlivých rádií a shánět informace, my Vám je dodáme komplexně
- nebudeme Vám nabízet služby jako obchodníci jednotlivého rádia, že je to naše nejlepší
- objektivně nabídneme to nejlepší z celého reklamního rozhlasového trhu v dané oblasti
- vybereme rádio podle typu Vašich služeb v závislosti na cílovou skupinu, poslechovost rádia, jeho pokrytí …
- poradíme Vám, jak se stavit účinný reklamní spot, reklamní kampaň a pomocí kterého rádia oslovíte nejvíce nynějších i případných nových klientů


Ilustrační mapa Vám nabízí výčet toho NEJ na českém rozhlasovém trhu všeobecně, teprve na základě konkrétních údajů o Vaší nabídce sestavíme nabídku šitou na míru pro Vás. Pro Váš úspěch je totiž nutné vybrat to správné rádio, správný styl hudby, správnou cílovou skupinu, správné pokrytí signálem, správný vysílací čas, ten správný zásah…Mimo veškerých záležitostí okolo odvysílání Vaší rozhlasové kampaně je nutné mít k dispozici také reklamní spot, který upoutá. Pokud již sami nějaký nevlastníte, SAOmedia je schopna Vám jej natočit v profesionálních studiích přesně dle Vašich požadavků…
Naše služby v rozhlasové reklamě jsou komplexní, stačí nás kontaktovat…

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás: CENTRUM REKLAMY: 777 155 255 nebo na mailech: centrum@saomedia.cz a obchod@saomedia.cz. Aktuality z rozhlasového dění, zajímavé reklamní akce a další podrobnosti získáte na našich webových stránkách www.saomedia.cz nebo prostřednictvím dotazníku

nebo u našich reklamních konzultantů. Na základě Vaší konkrétní poptávky Vám zajistíme veškeré potřebné informace.


Budeme rádi, když využijete našich služeb. Ani pro Vás to nebude k zahození.

Ještě jednou - proč právě SAOmedia ?

* nezávislé poradenství - obchodní zástupce každého rádia Vás bude vždy přesvědčovat, že právě to jeho je nejlepší, my Vám poskytneme úplný přehled rozhlasového vysílání v daném místě.

* pokud se rozhodnete pro reklamu, zkontaktujeme obchodní odddělení rádia nebo mediazastupitelství a Vy získáte bonusové spoty k reklamní kampani navíc zdarma a tím si ji celou zlevníte!

* poskytneme Vám prezentaci Vaší společnosti na našich webových stránkách

* budete mít možnost nákupu mobilních telefonů, příslušenství i kompletů s telefonními čísly všech mobilních operátorů levněji.

* a mnohé další...

To vše pro podporu Vaší společnosti vůbec. Bude nám totiž velká čest s Vámi spolupracovat a informovat Vás o rozhlasovém dění - n e z á v i s l e ! ! !


Oficiální prohlášení sítím a prozatím nekontaktovaným rádiím a zákazníkům

SAOmedia nechce v žádném případě konkurovat rozhlasovým sítím a alternovat je další náhradní - naopak. Chce jen pro zjednodušení orientace na rozhlasovém trhu případným zákazníkům poskytnout zcela bezplatně jakoukoliv oficiální informaci o vyžádané rozhlasové stanici, případně sjednat schůzku s reklamním oddělením, je-li zájem o reklamní čas. Zájemcům o rozhlasové dění tak ulehčí práci s vyhledáváním kontaktů, zjišťováním dosahu pokrytí atp. a dopomůže k uzavření smlouvy s vybraným médiem dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Jde-li o zákazníky národního charakteru, vždy předá podklady zájemců o reklamní čas mediazastupitelstvím. Regionální klienti pak budou předáni do rukou obchodních oddělení jimi vybraných rádií. SAOmedia se těší rovněž na úspěšnou spolupráci s Vámi.

ředitel SAOmedia


Copyright © 2000 - 2003 SAOmedia - rozhlasové vysílání a reklama
Všechna práva vyhrazena.