reklama

vše o reklamě

nabídka pro menší a střední podnikatelské subjekty
tedy pro lokální a regionální klienty

Dovolte, abychom Vám nabídli služby SAOmedia, určené především pro menší a střední podnikatelské subjekty. Pokud například vlastníte obchod, restauraci nebo nabízíte jakékoliv jiné služby, je nutné, aby o Vás lidé věděli. Dozvědět se o Vás mohou jistě náhodně, ale k úspěchu jen náhoda nestačí. Je třeba oslovit je. Jistě to můžete udělat zajímavou nabídkou, kvalitou služeb, sloganem, vzhledem - prostě něčím, co upoutá jejich pozornost. Ani to však ale v dnešní době silné konkurence nestačí. Nejdříve je musíte přesvědčit, aby k Vám vůbec přišli anebo využili Vašich služeb. A od toho je reklama.

...tedy - PROČ REKLAMA?

- způsob zviditelnění Vaší firmy
- informování stávajících i případných klientů o Vaší nabídce, výrobcích a službách či benefitech firmy
- možnost získání nových klientů
- zvýšení Vašeho obratu a tím i úspěchu
- náskok před konkurencí

************************************************

Vyrobit můžete efektní vstupní bránu k Vašemu sídlu, všimnou si jí ale jen kolemjdoucí. Můžete vyrobit reklamní letáky, ale budete je dávat jednotlivcům na ulici anebo rodinám do schránek. Posuďte však sami, kde takové letáky většinou končí - v koši nebo ve sběru. Využít můžete novin nebo reklam v časopisech a také upoutávek v katalozích. Pokud nemáte dostatek financí, zanikne Váš inzerát ve spršce dalších a upřímně, kolik lidí čte v novinách zrovna obchodní inzerci… Můžete také využít billboardů nebo můžete jezdit s ozvučeným vozem a hlásat, že Vaše služby jsou nejlepší - uznejte však sami, i to je mnoho úsilí a tzv. málo muziky. Zbývá nám televize - máte ale desítky tisíc na to, aby Vám mohl být odvysílán jeden půlminutový reklamní šot? A vůbec, jste ochotni platit za jeho výrobu tolik peněz? Ne? Potom se už nabízí jediné - REKLAMA V RÁDIU. Ze všech příkladů je nejlevnější a pokud zajímavě natočíte poměrně levnou upoutávku na své zboží a služby, využijete rádia, které je v dané oblasti oblíbené a zároveň má tu správnou cílovou skupinu posluchačů, kteří mají zájem právě o Vaše služby, zařadíte svá sdělení do přesně vytipovaných časů, kdy danou stanici poslouchá lidí nejvíce - potom máte vyhráno! Už při jednom vysílání Vaše sdělení uslyší stovky i tisíce lidí, podruhé, potřetí a poněkolikáté se jim zpráva vryje do paměti, řeknou si o tom mezi sebou, Vaše služby nebo výrobky vyzkouší, Váš obchod či restauraci navštíví a pak už je to zase na Vás. Když budete kvalitní a nejlepší v okolí, řeknou o tom svým přátelům a známým. Vy budete udržovat svoji úroveň a budete přemýšlet o tom, jak přilákat další potenciální klienty. A vymyslíte si pro ně speciální akci, slevu atd. A zase budete vymýšlet, jak to dát na vědomí dalším a dalším lidem. A jsme opět na začátku. Přečtěte si tento odstavec ještě jednou a pozorněji. A až budete mít i reklamu v televizi, pak si určitě uvědomíte, že REKLAMA V RÁDIU Vám pomohla. A to bude jedině Váš úspěch.

...tedy - PROČ REKLAMA V RÁDIU?

- nejefektivnější způsob oslovení Vašich stávajících i případných nových klientů
- oproti televizi, novinám či jiným způsobům Vaší inzerce nejlevnější
- lidé o ní mluví hned, účinkuje okamžitě
- slyšitelná kdekoliv a kdykoliv - při jakékoliv činnosti klientů v práci, doma, v obchodě, v autě, …
- jednoduše účinná, levná, efektivní

************************************************

SAOmedia Vám zajistí informace o jakékoliv rozhlasové stanici nebo mediazastupitelství České republiky, popř. Slovenska, informace o programu, pokrytí signálem nebo cenových podmínkách reklamního vysílání atp. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a SAOmedia v žádném případě nenahrazuje obchodní zastoupení rádií. Je však schopna v případě zájmu zajistit zcela bezplatně jakoukoliv oficiální informaci o vyžádané rozhlasové stanici, případně sjednat schůzku s reklamním oddělením, je-li zájem o reklamní čas. Zájemcům o rozhlasové dění tak ulehčí práci s vyhledáváním kontaktů, zjišťováním dosahu pokrytí atp.

...tedy - PROČ REKLAMA V RÁDIU a SAOmedia?

- nemusíte telefonovat do jednotlivých rádií a shánět informace, my Vám je dodáme komplexně
- nebudeme Vám nabízet služby jako obchodníci jednotlivého rádia, že je to naše nejlepší
- objektivně nabídneme to nejlepší z celého reklamního rozhlasového trhu v dané oblasti
- vybereme rádio podle typu Vašich služeb v závislosti na cílovou skupinu, poslechovost rádia, jeho pokrytí …
- poradíme Vám, jak se stavit účinný reklamní spot, reklamní kampaň a pomocí kterého rádia oslovíte nejvíce nynějších i případných nových klientů


************************************************

NIKAM NEMUSÍTE, VŠE ZA VÁS UDĚLÁ SAOmedia

Vyberete si lokalitu, kterou chcete oslovit, my zajistíme potřebné informace o stanicích, které dané území pokrývají svým signálem, Vy si vyberete, my sjednáme schůzky s reklamními odděleními či mediazastupitelstvími... Až bude správně vybráno, vše budete moci nechat na nás. Budete-li chtít, centrálně zajistíme reklamu ve všech zadaných rozhlasových stanicích a poskytneme i reklamní spot.

r a d i o

- úvod -
- vše o reklamě -
- doporučená rádia -
- reklamní spoty -
- naši partneři -
- dotazy, objednávky -

- k o n t a k t -

h l e d á m e


POZOR - Nyní máte jedinečnou příležitost rozšířit obchodní tým společnosti SAOmedia! Výhodou přehled o dění v rádiích v České republice, či zkušenost spolupráce s rozhlasovými stanicemi. Praktické obchodní zkušenosti vítány. V případě Vašeho zájmu či bližších informací nás prosím neváhejte ihned kontaktovat. Centrum reklamy: 777 155 255 nebo e-mail: obchod@saomedia.cz. Zajímavé podmínky spolupráce garantovány.

a k t u a l i t y


áíčíářáé* Nejpozději do 24. srpna budou na stránkách RRTV zveřejněny licenční podmínky všech rozhlasových stanic. (6.7.2005)

* Radio Proglas zprovoznilo dokrývač Třebíč 96,4 FM. (30.6.2005)

V noci z 1. na 2. července se stěhují rádia Impuls a RockZone 105,9 do nových prostor na Ortenově náměstí. (30.6.2005)

* Evropa 2 bude moci posílit svůj vysílač v Ostravě, Český rozhlas 2 - Praha získal dokrývač ve Vsetíně 102,9 FM a RRTV také schválila zvýšení výkonu vysílače v Olomouci – Pohořanech na 107,2 FM na dvojnásobek. Už na konci května Český rozhlas dostal frekvenci v Ústí nad Labem – Stříbrnících 98,6 FM. (25.6.2005)

* Významné zlepšení pokrytí signálem plánuje Radio Faktor. RRTV totiž schválila přesun vysílače Budějovice 104,3 MHz/31,5kW z lokality Kluk na lokalitu Kleť, která je položena o více než 400 metrů výše. Schválena byla také žádost Radia Haná o přesun frekvence Prostějov – silo 100,2 FM na kótu Držovice a zvýšení výkonu na 500W. (25.6.2005)

* Kmitočty koordinované pro Radiohrad jako náhrada za nezákonné neprodloužení licence dlouho byly přiděleny. Bez licenčního řízení je získalo Radio Hey Ostrava. (20.6.2005)

* Radio Hey Brno vysílá v Třebíči na 91,8 FM. (15.6.2005)

* České rádio můžete poslouchat i v Chorvatsku. Připravuje ho už desátým rokem ČRo 1 - Radiožurnál. V Dalmácii. Vysílání je možné naladit díky Radiu Split. Vysílání naladíte zde: Komiza - 88.4 MHz, Hvar - 100.2 MHz, Labinstica - 101 MHz, Biokovo - 102 MHz nebo Brac - 104.5 MHz. ČRo 1 - Radiožurnál bude vysílat od 18. června do 10. září denně od 18:05 do 18:20. (15.6.2005)

* starší aktuality zde

o d k a z y

SAOmedia

centrum

radia.cz

radia.cz

Restaurace Alchymista České Budějovice

Rádio BLANÍK

LIFE RADIO

k o n t a k t y

SAOmedia
rozhlasové vysílání a reklama
tř. 5. května 44, 140 00 Praha 4
centrum reklamy: 777 155 255
e-mail: obchod@saomedia.cz
web: www.saomedia.cz
další kontakty zde

SAO e-mail
firemní přístup

Copyright © 2000 - 2008 SAOmedia - rozhlasové vysílání a reklama. Všechna práva vyhrazena.